Premium Fitness Brand
Premium Fitness Brand
Six Deuce Česko & Slovensko
Fitness fashion

O nás

Six Deuce je americká prémiová značka sportovního oblečení zaměřená na dámskou fitness módu, zejména na designové fitness legíny nejvyšší kvality. Značka byla založena v roce 2005 především z důvodu nedostatku designového fitness oblečení. V roce 2010 vstoupila na evropský trh a nyní v roce 2015 vstupuje s prodejem také do Česka a na Slovensko. Six Deuce je zaměřená na ženy milující fitness, vyžadující kvalitu a originální vzhled. Jako výhradní zástupce zajišťujeme exkluzivitu produktů a naším hlavním cílem je spokojenost a radost našich zákazníků. Ať už zvedáte těžké váhy rekreačně, běháte nebo se připravujete na soutěž, Six Deuce je vždy značkou Vaší první volby!

Význam názvu "Six Deuce"

Název „Six Deuce“ nebo „62“ ve skutečnosti odkazuje na biblický verš, Zjevení 6:2, kde je napsáno: „A hle, spatřil jsem bílého koně a ten, který na něm seděl, měl luk. Byla mu dána koruna a on vyjel ve vítězství, a aby zvítězil.

Six Deuce není náboženská společnost, ale oceňuje symboliku spojenou s veršem. Téma vítězství a dobývání svých soupeřů v boji má velký význam ve všech sportech, zejména ve sportech bojových a silových.